Open Room

Blog o projektowaniu wnętrz

Oświetlenie salonu — na co zwrócić uwagę

Oświetlenie salonu — na co zwrócić uwagę?

Salon to wizytówka każdego domu oraz mieszkania. Jednak nawet dobrze urządzony i zaprojektowany może nie zrobić wrażenia na gościach, jeśli nie będzie odpowiednio wyeksponowany. To właśnie dlatego tak ważne jest w nim oświetlenie. Wpływa ono bowiem w sposób bezpośredni na to, jak odbieramy salon i czy chcemy w nim przebywać. W niniejszym artykule chcemy dać Ci kilka wskazówek, które pomogą Ci w zaprojektowaniu oświetlenia do salonu.

Czytaj więcej »

Jak zaprojektować pokój dla przedszkolaka?

Rosnące dziecko to rosnące potrzeby, zwłaszcza gdy maluch jest już w wieku przedszkolnym. Zaplanowanie dla niego przestrzeni w postaci własnego pokoju pozwoli mu na poczuciu się pewniej i bezpieczniej, a nam rodzicom da wytchnienie. Oto kilka naszych wskazówek, które przydadzą się w projektowaniu pokoju dla przedszkolaka.

Czytaj więcej »
Jak zaprojektować pokój dla niemowlaka

Jak zaprojektować pokój dla niemowlaka?

Pojawienie się dziecka nie tylko zmienia nasze życie, ale również przestrzeń, którą zamieszkujemy. Aby dobrze przygotować się na jego pojawienie, warto wcześniej zaplanować dla niego pokój lub wydzielić specjalne miejsce w domu bądź mieszkaniu. W ten sposób wygospodarujemy przestrzeń nie tylko dla niego, ale również dla nas. Oto kilka wskazówek, jak zaprojektować pokój dla niemowlaka.

Czytaj więcej »

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto

Jako pierwszy dowiesz się o akcjach rabatowych

Poinformujemy Cię o nowościach

Dowiesz się o specjalnych limitowanych ofertach dla subskrybentów

Odbierz 15% zniżki na projekt