Open Room

swoboda starannie zaplanowana

Kompaktowe biura, przestrzenne jadalnie, sypialnie w niewielkich mieszkaniach – to tylko niektóre z prac, które dostępne są w naszym portfolio. Poznaj nasze realizacje projektów wnętrz klikając w kategorię, która najbardziej Cię interesuje. Do Twojego wglądu udostępniamy nasze autorskie wizualizacje salonu, łazienki, garderoby czy pomieszczeń firmowych – abyś mógł poznać nasze możliwości oraz zaczerpnąć inspirację.

Nasze realizacje

Przykładowe projekty wnętrz z naszego portfolio obrazują efekty, które wypracowaliśmy wspólnie z naszymi klientami. Zniewalająca estetyka pomieszczeń, najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz dbałość o detale to cechy, którymi wyróżniają się nasze usługi.

Jeśli planujesz budowę domu lub zakup mieszkania – jest to odpowiedni moment na to, aby rozpocząć pracę ze specjalistą. Indywidualna koncepcja to sposób na stworzenie aranżacji Twoich marzeń – bez konieczności nanoszenia czasochłonnych i kosztownych poprawek. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi wizualizacjami domów, mieszkań, salonów, kuchni i sypialni – to z pewnością pomoże w doprecyzowaniu oczekiwań!

Więcej projektów

Portfolio