/
O nas

TWOJA WYGODA MA ZNACZENIE

o nas

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu projektowania wnętrz. Robimy to co kochamy, projektujemy z pasją, realizujemy projekty z sercem i pełnym zaangażowaniem, aby spełnić marzenia naszych klientów o cudownym wnętrzu. Nasze studio słynie z kreatywnych projektów i wysokiej jakości obsługi. Działamy od 2019 roku, wykonaliśmy wiele projektów zarówno stacjonarnych jak i online. Stworzymy dla Ciebie wygodne, funkcjonalne wnętrze które będzie Ci służyć przez wiele lat.  Gwarantujemy satysfakcje, bezpieczeństwo oraz miłą i przyjazną atmosferę. Naszym celem jest pokazanie, że przestrzeń nie jest już tylko zwykłym pomieszczeniem, ale może stać się prawdziwym dziełem sztuki.

Oferujemy kompleksową realizacje projektu. Zadbamy o każdy szczegół, przygotujemy za Ciebie dokumenty dla ekipy remontowej i stworzymy listę materiałów użytych w projekcie, oszczędzając Twój czas na wielogodzinne poszukiwania właściwych elementów wyposażenia wnętrza.

3

YEAR EXPERIENCE WORKING

Kontakt
Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość - skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.
Ustalenia
Ustalmy wszystkie szczegóły projektu - porozmawiajmy o Twoim wymarzonym wnętrzu, inspiracjach, w jakim wnętrzu czujesz się najlepiej.
Projekty
Stworzymy szczegółowe projekty wnętrz, fotorealistyczne wizualizacje 3D oraz dokumentacje techniczną dla wykonawców i branżystów.
realizacja
Sporządzimy listę zakupów oraz wyposażenia zaproponowanego w dokumentacji.
budowa
Współpracujemy z ekipą remontową dzięki czemu możemy zaplanować i nadzorować również prace budowlano-wykończeniowe wraz z wyposażeniem domu lub mieszkania w meble, sprzęt ADG oraz dodatki.

nasz zespół

Patrycja Szymkowiak

Właściciel / Projektant Wnętrz

FAQ

popularne pytania

Wycena projektu jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca. Przygotuj podstawowe informacje na temat swojego wnętrza m.in. jaka jest powierzchnia, liczba pomieszczeń oraz plan lokalu od dewelopera lub rzut domu. Aby wycenić swój projekt, napisz do nas lub zadzwoń – skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h. Dane kontaktowe znajdziesz w zakładce KONTAKT.

image

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto

Jako pierwszy dowiesz się o akcjach rabatowych

Poinformujemy Cię o nowościach

Dowiesz się o specjalnych limitowanych ofertach dla subskrybentów

Odbierz 15% zniżki na projekt