Open Room

Dzięki naszym usługom ZAOSZCZĘDZISZ CZAS I PIENIĄDZE

usługi 01

projektowanie wnętrzA DOMU LUB MIESZKANIA

Dzięki nam zaoszczędzisz czas i pieniądze na kosztowne poprawki. Jeśli nie masz czasu na aranżacje wnętrz lub brakuje Ci pomysłu – skontaktuj się z nami a my zajmiemy się resztą. 

Nasze projekty łączą wygodę i dyskretną elegancję w mocnym, odważnym stylu, aby stworzyć naprawdę wspaniałe wnętrze na lata.

ZAPLANUJEMY WSPÓLNIE PRZESTRZEŃ I PRZEDSTAWIMY TO NA FOTOREALISTYCZNYCH WIZUALIZACJACH WNĘTRZ
PRZYGOTUJEMY DOKUMENTACJE TECHNICZNĄ DLA WYKONAWCÓW
STWORZYMY DLA CIEBIE LISTE ZAKUPOWĄ

usługi 02

Wnętrza komercyjne dla firm

PROJEKT biura, gabinetu, sklepu

Planujesz w najbliższym czasie otworzyć biuro, gabinet kosmetyczny a może salon sprzedaży? Zajmujemy się projektowaniem dla firm, projektujemy przestrzenie które są nie tylko piękne, estetyczne, ale również przyjazne dla klientów a ponadto spełniają wymogi formalne dla danej branży.

PRZYGOTUJEMY PROJEKT Z FUNKCJĄ POMIESZCZEŃ
POKAŻEMY JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ TWOJA FIRMA NA FOTOREALISTYCZNYCH WIZUALIZACJACH WNĘTRZ
PRZYGOTUJEMY LISTE ZAKUPÓW Z LINKAMI DO SKLEPÓW
image

usługi 03

NADZÓR AUTORSKI NAD PROJEKTEM

Jeżeli nie masz czasu ani nie czujesz się na siłach, aby sprawdzać postępy prac Twojej ekipy remontowej – możesz skorzystać z Nadzoru Autorskiego. Prowadzimy nadzór nad pracami ekipy budowlanej / remontowej wraz z koordynacją wszystkich prac zgodnie z wcześniej zaakceptowanym projektem. Ilość wizyt ustalana indywidualnie. 

PROWADZIMY WIZYTY NA BUDOWIE LUB MIESZKANIU
WYKONUJEMY ZAMÓWIENIA W IMIENIU INWESTORA
KOORDYNUJEMY ZAMÓWIENIA DLA CIEBIE
Naszym celem jest przygotowanie projektu wnętrza, który w oparciu o Państwa budżet spełni wszystkie oczekiwania projektowanej przestrzeni. Dla ułatwienia przygotowaliśmy opis najczęściej wykonywanych i wyszukiwanych przez naszych klientów usług.