Open Room

Projektowanie kuchni

Zastanawiasz się jak powinna wyglądać twoja wymarzona kuchnia? A może dopiero przygotowujesz się do projektu kuchni pod zaplanowany remont? Lub wprowadzasz się do nowego mieszkania? Zdecydowanie projekt kuchni to wyzwanie, którym zawsze staramy się sprostać w 100%. Dzięki wiedzy technicznej, doświadczeniu oraz znajomości nowinek z branży wyposażenia wnętrz przygotujemy projekt kuchni, która będzie ergonomiczna a gotowanie stanie się samą przyjemnością.

Każdy ma inne preferencje co do stylistyki i kolorystyki kuchni. Część osób gotuje bardzo dużo wówczas kuchnia powinna być zaopatrzona we funkcjonalne sprzęty ułatwiające przygotowywanie posiłków. Należy wówczas pamiętać o odpowiedniej ilości gniazdek. Świetnym rozwiązaniem jest m.in. gniazdo ukryte w blacie do którego możemy dołączyć m.in.. port USB do ładowania telefonu.

Jest też część osób dla których kuchnia ma być przede wszystkim kolejnym reprezentacyjnym pomieszczeniem na oficjalne imprezy. W takich kuchniach warto pomyśleć o niewidocznych sprzętach AGD, inteligentnych, dyskretnych rozwiązaniach lub nastrojowym oświetleniu. Aranżacja kuchni z salonem powinna zatem być dopasowana do całej stylistyki mieszkania, domu czy apartamentu. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania dlatego aranżacja kuchni z oknem narożnym, kuchnia z wyspą czy kuchnia połączona z jadalnią nie stanowią dla nas problemu.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto

Jako pierwszy dowiesz się o akcjach rabatowych

Poinformujemy Cię o nowościach

Dowiesz się o specjalnych limitowanych ofertach dla subskrybentów

Odbierz 15% zniżki na projekt