Open Room

PROJEKTOWANIE ŁAZIENEK POZNAŃ

Projektowanie łazienek będzie dzięki naszej pomocy dużo łatwiejsze. Poza przygotowaniem najlepszego układu pomieszczenia, otrzymasz fotorealistyczne wizualizacje łazienek dodatkowo pomożemy przy wyborze płytek, armatury, wanien czy kabin prysznicowych. Przełożymy Twój pomysł na rzeczywistość dokładając nasze doświadczenie i wiedzę, która pomoże uniknąć błędów na etapie remontu. Kochamy duże przestronne łazienki z wolnostojącymi wannami, dostępem do sauny czy prysznic prysznic walk-in, ale zajmiemy się też aranżacją małej łazienki z prysznicem i pralką dopasowując do każdego klienta i jego potrzeb.

OFERTA

Pakiety usług projektowych

110 zł/m²

Pakiet Optymalny

160 zł/m²

Pakiet Kompleksowy

200 zł/m²

Pakiet Autorski

dlaczego warto

Co otrzymasz w ramach współpracy?

FAQ

popularne pytania

Biuro projektowe specjalizuje się w projektowaniu łazienek o różnych stylach, wielkościach i budżetach. Doświadczeni projektanci współpracują z klientami, aby zrozumieć ich wymagania i preferencje, a następnie tworzą unikalne projekty, które spełniają ich oczekiwania. Współpraca z profesjonalistami pozwala na skuteczne wykorzystanie przestrzeni, optymalizację układu, oraz zapewnienie odpowiednich rozwiązań technicznych.

Tak, większość firm zajmujących się projektowaniem łazienek w Poznaniu oferuje również usługi montażu wyposażenia. Mogą posiadać własne ekipy montażowe lub współpracować z zaufanymi specjalistami. Profesjonalny montaż zapewnia, że wszystkie elementy łazienki zostaną poprawnie zainstalowane, co gwarantuje długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie.

Nie zawsze. Projektowanie łazienki może być dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta. Jeśli istniejące instalacje są w dobrym stanie i odpowiadają wymaganiom nowego projektu, można uniknąć większych zmian. Jednak w przypadku, gdy projekt wymaga zmiany układu, przeniesienia sanitariatów, czy zmiany infrastruktury, może być konieczny remont. Profesjonalny projektant łazienki pomoże zdecydować, jaki zakres prac będzie odpowiedni w danym przypadku.

Wybór odpowiednich materiałów do łazienki zależy od preferencji estetycznych, budżetu oraz odporności na wilgoć. Wiele osób decyduje się na płytki ceramiczne, które są łatwe do utrzymania w czystości i dostępne w wielu wzorach i kolorach. Dla tych, którzy szukają bardziej naturalnego wyglądu, kamień naturalny może być doskonałym wyborem. Ponadto, szkło i stal nierdzewna są popularnymi wyborami do elementów wyposażenia łazienkowego.

Trendy w projektowaniu łazienek zmieniają się z czasem, ale obecnie wiele osób preferuje łazienki o minimalistycznym designie z wykorzystaniem naturalnych kolorów i materiałów. Prysznic walk-in z przeszkloną kabiną, wolnostojąca wanna oraz nowoczesne, energooszczędne oświetlenie to także popularne rozwiązania.

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE WSPÓŁPRACY?

WYCEŃ SWÓJ PROJEKT

Darmowa wycena projektu