Open Room

Projektowanie sypialni

Niezależnie od tego czy zamierzasz odświeżyć istniejącą sypialnie czy wprowadzasz się do zupełnie nowej przestrzeni przyda Ci się Projekt Sypialni. Na etapie projektu sypialni podpowiemy ciekawe rozwiązania, które sprawdzą się w danym układzie wnętrza. W mieszkaniach od dewelopera często na przykładowych aranżacjach pomieszczeń w tym sypialni widać osobną garderobę. Okazuje się jednak, że nie zawsze rzuty od dewelopera przekładają się na realne wymiary mebli takich jak łóżko, szafa, komoda, czy inne elementy wyposażenia. Na etapie projektowania układu pomieszczeń nanosimy docelowe elementy, aranżujemy przestrzeń sypialni pod kątem wygody i funkcjonalności. Nie zawsze miniaturowa garderoba jest najlepszym rozwiązaniem. Czasem okazuje się, że bardziej funkcjonalna będzie np. Zabudowana pod sufit szafa, którą przygotuje stolarz na wymiar pomieszczenia.

Innym wyzwaniem może być projekt sypialni na poddaszu z garderobą. Skosy na poddaszu nie ułatwiają aranżacji sypialni i garderoby. Dlatego też przychodzimy z pomocą aranżując przestrzeń meblami na wymiar. Jeden z ostatnich etapów naszej współpracy z klientem to
przygotowanie dokumentacji technicznej. Dokumentacja taka zawiera rysunki na podstawie których stolarz przygotuje meble dzięki którym maksymalnie wykorzystasz daną przestrzeń.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto

Jako pierwszy dowiesz się o akcjach rabatowych

Poinformujemy Cię o nowościach

Dowiesz się o specjalnych limitowanych ofertach dla subskrybentów

Odbierz 15% zniżki na projekt