Open Room

PROEJKTOWANIE UKŁADU POMIESZCZEŃ

Projektowanie układu pomieszczeń jest elementem pierwszego etapu projektu dla klienta. Zanim zaczniemy tworzyć układ pomieszczeń ściśle dopasowany do potrzeb danej osoby, rodziny czy też zleceniodawcy przeprowadzamy bardzo drobiazgowy wywiad. Lista pytań dotyczy najważniejszych wymagań jakościowych, ilościowych i funkcjonalnych realizowanego projektu. Do każdego pomieszczenia jest osobny zestaw pytań. Dzięki szczegółowej analizie potrzeb jesteśmy w stanie przygotować projekt, który nie tylko będzie ładnie wyglądał, ale przede wszystkim będzie funkcjonalny i dopasowany do użytkownika.

Czy wiesz, że 90% osób nie potrafi wyobrazić sobie rozmieszczenia układu pomieszczeń w 2D? Wiele pracowni projektowych przygotowuje układy pomieszczeń w widoku 2D czyli płaski rysunek z widokiem z góry. Doświadczenie pokazuje nam, że dopiero widok z perspektywy daje klientowi pełen obraz rozmieszczonych sprzętów i jasność co należy zmienić lub dodać.

Na bazie zebranych informacji od klienta rozpoczynamy od rozplanowania przestrzeni na rysunkach w formie rzutów 2D i 3D zawierających propozycję: ścian działowych, rozplanowanie mebli, urządzeń w poszczególnych pomieszczeniach, przechowywanie (garderoby do zabudowy, regały, szafki wolnostojące). Dzięki realistycznym modelom już na etapie funkcjonalnym możemy przejść do projektowania pokoju, kuchni, łazienek, garderoby czy jadalni.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto

Jako pierwszy dowiesz się o akcjach rabatowych

Poinformujemy Cię o nowościach

Dowiesz się o specjalnych limitowanych ofertach dla subskrybentów

Odbierz 15% zniżki na projekt